۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
رویدادهای ویژه
اولین قطار حامل زغال حرارتی صادراتی از زرند به ترکیه اعزام شد
اولین قطار حامل زغال حرارتی صادراتی از زرند به ترکیه اعزام شد قطار محموله زغال حرارتی صادراتی از ایستگاه راه آهن زرند به ترکیه با حضور مسئولین اعزام‌شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن کرمان صبح امروز با حضور صادق زاده فرماندار زرند، ارجونی مدیرکل راه آهن کرمان و سایر مسئولان قطار محموله زغال حرارتی صادراتی از زرند به ترکیه اعزام شد.
مدیرکل راه آهن کرمان در آیین این مراسم گفت: این دومین قطار اعزامی به ترکیه در یک ماه اخیر است.
مجید ارجونی بیان‌کرد: دومین محموله زغال سنگ حرارتی به وزن 550 تن با 10 واگن اعزام که نخستین محموله به وزن 550 تن با 10 واگن هفته گذشته و در مجموع 1100 تن اعزام گردید.
وی خاطر نشان کرد: زرند یکی از مناطق استراتژیک و با دارا بودن معادن و کارخانجات متعدد مستعد بارهای داخلی و صادراتی در راه آهن کرمان محسوب می شود که با ایجاد خطوط فرعی به کارخانجات این شهرستان توانسته ایم چشمه های بار‌جدید را ایجاد کنیم.
فرماندار شهرستان زرند نیز در این مراسم گفت: مدیرکل راه آهن‌کرمان یکی از مدیران تلاشگر و با انگیزه استان است که با تلاش همکاران خود توانسته در توسعه صنعت ریلی استان اقدامات ارزنده ای داشته باشد.
علی صادق زاده بیان کرد: از آنجایی که اداره کل راه آهن کرمان خطوط ریلی فرعی را برای اتصال به کارخانجات در این شهرستان ایجاد کرده است ما نیز در این شهرستان با همکاری کارخانجات تلاش میکنیم که بتوانیم بار ورودی و خروجی این کارخانجات را به ریل منتقل کنیم
 
 
 
 
 
 
1400/09/23 تاریخ بروزرسانی :
93 تعداد بازدید :
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal